Állás lehetőség

Banner

Toborzunk!

Pozíció: Területi képviselő /Üzletkötő

Munka végzés helye : Budapest XVIII. Kerület

Típus : Teljes munkaidő/Főállás

A sikeres pályázó elsődleges feladata új ügyfelek felkutatása, találkozók szervezése és a potenciális ügyfelek teljes mértékű kiszolgálása. Az előzőek mellett, feladatai közé tartozik a marketing anyagok összeállítása és folyamatos fejlesztése, ügyfelekkel való adminisztratív és pre-sales feladatok kezelése.

Feladatok:

  • Üzleti lehetőségek felderítése, potenciális partnerek felkeresése
  • Termékeink és szolgáltatásaink értékesítése, vevői igények felmérése
  • Önálló tárgyalások megszervezése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • A piac igényeinek folyamatos figyelemmel követése,
  • Rendszeres és eseti riportok készítése,
  • Konkurencia tevékenységének a figyelése
  • Szaktanácsadás

A leendő munkatársunk felé támasztott igények:

  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Rendszerető, megoldáskereső hozzáállás,
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, sales szemlélet
  • 1-5 év értékesítési tapasztalat
  • Büntetlen előélet

Egyéb készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, empatikus, proaktív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő
  • jó tárgyalókészségű
  • közösségi szemléletű
  • ambiciózus, motivált

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jogosítvány
  • Microsoft Office használata
  • angol / lengyel nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Szakmai kihívások, bizonyítási lehetőségek, változatos munka
  • hosszú távú karrierlehetőség egy megbízható hátterű, fejlődő cégnél
  • pozitív hangulatú légkör és munkakörnyezet
  • kibontakozási lehetőség, fejlődési lehetőség

Jelentkezéseket fényképes életrajzzal és fizetési igénnyel kérjük küldjék a info@iromix.hu email címre